yogurt_page_1

شاید این خواص ماست را نشنیده باشید

درمان قطعی شوره سر:

شاید شما هم بارها تلاش کرده اید با انواع شامپوها و مراقبت کننده ها از دست شوره های سر راحت شوید و موفق نشده اید زمان آن رسیده که تاثیر ماست را بر روی موهای خود امتحان کنید.شوره سر یک بیماری و آلودگی قارچی است و ماست خاصیت ضد قارچی دارد به علت وجود لاکتیک اسید. ماست را برای یک ساعت یا بیشتر ماست را بر روی فرق سر خود قرار دهید بعد از این مدت با آب شستشو دهید.

کاهش خشم و اضطراب:

درک استرس و اضطراب این روزها با توجه به سبک زندگی و رقابت های طاقت فرسا آسان است.افسردگی و استرس تاثیر منفی بر روی سلامتی میگذارد.ماست را برای کاهش این معضل پیشنهاد میدهیم.افزودن ماست به برنامه ی غذایی استرس های ناشی از فشارهای عصبی را کاهش میدهد.ماست تاثیر مستقیمی بر روی فعالیتهای مخرب مغزی که مستقیما به درد و استرس منجر میشود میگذارد.

طراوت و زیبایی پوست:

به جای مصرف محصولات زیبایی بهداشتی شیمیایی شما میتوانید از ماست برای افزایش زیبایی و درخشندگی پوست استفاده کنید.ماست شامل مواد معدنی بسیاری مثل ویتامین ای ..زینک..فسفر است که همه ی آنها نقش به سزایی روی بافت پوستی دارد.شما میتوانید معجونی از آرد..ماست..لیمو تهیه کنید و مدت 15 دقیقه بر روی پوست خود قرار دهید و تاثیرات آن را مشاهده کنید.