Skip to main content

770x400 esl cinnamon min مقالات افزایش مقاومت بدن با شیر دارچین

نوشیدن یک لیوان شیر به صورت روزانه، می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن بیانجامد چرا که سرشار است از مواد مغذی، ویتامین‌های C ,D ,A  ,B2, B1 و B12 و پروتئین. به همین دلایل است که شیر از دیرباز به عنوان یکی از منابع غذایی مناسب به جهت تامین نیازهای بدن شناخته شده است.

پروتئین به عنوان سوخت بدن نقش مهمی در افزایش و بهبود افزایش سیستم ایمنی ایفا می‌نماید، شیر نیز به عنوان یکی از منابع غنی از پروتئین، به بدن کمک می‌کند که توان عضلات افزایش یافته و در نتیجه مقاومت بدن نسبت به اکثر عفونت‌های محیطی افزایش یابد.

همچنین، کیفیت بالای پروتئین موجود در شیر تمامی آمینواسیدهایی که باعث رشد و حفظ بافت‌های بدن می‌باشد را شامل شده و نوشیدن روزانه یک لیوان شیر منتج به افزایش بهبود سیستم ایمنی و سطح سلامت خود و عزیزانمان خواهد گردید.

رامک با بهره جستن از تکنولوژی Extended Shelf Life  که چندین سال اخیر توسط کشورهای اروپایی‌ها ابداع و مورد استفاده قرار گرفته است، شیر ESL یا فراپاستوریزه رامک را تولید نموده که بدون استفاده از مواد نگهدارنده، مدت زمان بیشتری نسبت به تمامی شیرهای پاستوریزه بازار تازه می‌ماند. با توجه به توصیه‌های این روزها در خصوص در خانه ماندن شیر فراپاستوریزه یا ESL رامک انتخاب خوبی به جهت بیشتر در خانه ماندن و لذت بردن از نوشیدن شیر تازه و خوشمزه است.

نوشیدنی امروز: شیر فراپاستوریزه یا ESL رامک با دارچین:

پیشنهاد جذاب امروز ما به جهت لذت بردن از یک نوشیدنی سالم ترکیب شیر فراپاستوریزه یا ESL رامک به همراه دارچین:

به محض اینکه در گلوی خود احساس خشکی کردید، شیر فراپاستوریزه یاESL را گرم نموده، یک قاشق دارچین به آن اضافه نموده و از نوشیدن یک نوشیدنی با خواص ضد میکروب و ضد التهاب که سرشار از پروتئین است به همراه خانواده لذت ببرید. این نوشیدنی نه تنها باعث تسکین گلو می‌گردد، بلکه باعث بهبود خواب که یکی از مهم‌ترین موارد مربوط به تقویت سیستم ایمنی بدن است می‌گردد.

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره ارتباط با مشتری :‌07132848484

شماره تماس کارخانه : 07132844444

ایمیل: info@ramakdairy.com