Skip to main content

770x400 salamat esl min1 مقالات شیر رامک، کمک به تقویت استحکام دندان ها

پوسیدگی دندان، یکی از شایع­ترین بیماری‌های دهان می‌باشد که برای عموم مردم از یک تا چند دندان بسته به سن، نوع تغذیه، سبک زندگی و نحوه مراقب از دندان‌ها اتفاق می‌افتد. شیوع پوسیدگی دندان در جهان در مقابل میگرن و آسم بیشتر است و بر اساس آخرین پیمایش‌های انجام شده در میان افراد 35 تا 44 سال، حدود 3 دندان پرشده، 6 دندان کشیده و 4 دندان پوسیده وجود دارد. همچنین آمار دندان‌های پوسیده در میان کودکان صعودی می‌باشد، و این مسئله هزینه‌های زیادی را برای درمان نیاز دارد. در حال حاضر حدود 80 درصد مردم 4 دندان پوسیده دارند در حالیکه ایرانیان 35 تا 40ساله سه برابر بیشتر حدود 12دندان خراب دارند. در بسیاری از کشورهای پیشرفته تعداد دندان‌های پوسیده در این رده سنی چهار دندان است که نشان‌دهنده توجه به نوشیدن شیر در رژیم غذایی در سنین بین  6 تا 12سالگی در کشورهای پیشرفته من جمله امریکا و کشورهای اروپایی می‌باشد.

شیر تازه و خوشمزه ESL رامک به عنوان یک ماده ارزشمند غذایی، در تمامی وعده‌ها با کاربردهای متنوع خود می‌تواند به عنوان ماده غذایی اصلی و سالم انتخاب و استفاده شود با توجه به نگرانی مادران نسبت به تامین غذای سالم توصیه می‌شود به جهت رشد و استحکام دندان فرزند دلبندشان، حتما شیر ESL رامک به صورت روزانه در وعده‌های مختلف غذایی استفاده نمایند. رامک به عنوان اولین واردکننده تکنولوژی ESL تلاش نموده که شیری تازه، خوشمزه و با کیفیت را در اختیار دوستان همراه خود قرار دهد.

دندان‌ها عمدتا از کلسیم ساخته و کمبود کلسیم در رژیم غذایی، باعث افزایش خطر پوسیدگی دندان و بیماری‌‍های لثه می‌گردد. شیر، دارای کلسیم فراوان بوده و یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت این نوشیدنی ارزشمند در سراسر جهان نیز وجود همین عنصر اساسی و مورد نیاز بدن می‌باشد.

علاوه بر این شیر به عنوان یک ماده غذایی کامل، حاوی مواد مغذی از جمله کربوهیدرات، پروتئین، چربی، پتاسیم و ویتامین D نیز هست و در رژیم های غذایی بسیار حائز اهمیت قرار می‌گیرد. نوشیدن شیر و قرار دادن این ماده غذایی کامل در رژیم روزانه، جهت تامین کلسیم مورد نیاز بدن و سلامت دندان خود و خانواده جز لاینفکی از برنامه غذایی ما می‌باشد.

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره ارتباط با مشتری :‌07132848484

شماره تماس کارخانه : 07132844444

ایمیل: info@ramakdairy.com