افتخاری بزرگ برای رامک

همایش ملی کیفیت

انجمن حامیان استاندارد و کیفیت ایران با هدف پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ی استاندارد و کیفیت در صنایع کشور «ششمین همایش ملی کیفیت» را با رویکرد نقش کیفیت فراگیر در جلب رضایت حداکثری مشتریان با حمایت نهادهای متولی و با حضور مقامات عالی و مسئولین کشور در روز چهارشنبه مورخ 4 اسفندماه در سالن همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی برگزار نمود.

این همایش به منظور ارج نهادن به زحمات مدیران، کارشناسان و کارکنانی برگزار شد که به کیفیت بها داده و با خلاقیت و نوآوری در تولید محصول مرغوب یا ارائه خدمات ارزنده به دنبال تأمین انتظارات مشتریان و کسب رضایت آن‌ها هستند.

 

ششمین همایش ملی کیفیت

 

مدل ارزیابی این همایش برگرفته از مدل مدیریت کیفیت جامع TQM بود، که از به روزترین و مهم‌ترین مدل‌های علمی کیفیت می‌باشد. این مدل از یک رویکرد سیستماتیک برای افزایش موثر بودن و انعطاف پذیری همه جانبه سازمان، بهبود مستمر کیفیت محصولات، خدمات و فرآیندهای سازمانی از طریق مشارکت همه سطوح سازمان تشکیل شده است.

 

کسب تندیس زرین ششمین همایش ملی کیفیت

 

شرکت رامک در مسیر رشد و اعتلای خود در این همایش مفتخر به دریافت  تندیس زرین کیفیت گردید. این افتخارآفرینی در راستای ممیزی و ارسال بیش از 1100 صفحه مستندات از بخش‌‌های مختلف فنی، تولید، کنترل کیفی، تحقیق و توسعه، تضمین کیفیت، منابع انسانی، بازرگانی و فروش و بازاریابی صورت گرفت که راستی آزمایی مستندات ارسالی توسط داوران جشنواره و در چندین مرحله انجام شد.

بی تردید کسب این عنوان پرافتخار نتیجه‌ی تلاش و همکاری جمعی تمام مدیران و کارکنان متعهد و دلسوز خانواده‌ی بزرگ رامک است.

کمپین کشک رامک
اخبار
مدیریت وب سایت

کمپین کشک رامک

  کمپین کشک رامک از اواخر فروردین ماه 1401 فعالیت خود را در تلویزیون با شعار “هیچ کشکی رامک نمیشه” آغاز کرده است. همانطور که

ادامه مطلب »