بازدید دانش‌آموزان از کارخانه‌ی فرآورده‌های لبنی رامک

بازدید دانش آموزان از کارخانه رامک

شرکت فرآورده‌های لبنی رامک با عنایت به مسئولیت اجتماعی خود در قبال آینده سازان جامعه، برای آموزش و یادگیری دانش آموزان ارزش ویژه‌ای قائل بوده و از برنامه‌های حمایتی در این حوزه استقبال می‌کند.

در راستای فرهنگ سازی جهت ارتقاء سطح مصرف لبنیات و تاکید بر تغذیه‌ی سالم به ویژه در میان کودکان و نوجوانان، تقویت برند کارفرمایی، بهره‌گیری از تاثیرات مثبت تبلیغات دهان به دهان و نیز اثرگذاری بر نگرش کودکان به عنوان یکی از تصمیم گیرندگان مهم در خرید محصولات لبنی،  بازدید دانش‌آموزان از کارخانه‌ی فرآورده‌های لبنی رامک با توجه به بازگشایی مجدد مدارس از چهاردهم فروردین ماه، روز چهارشنبه مورخ 1401/1/31 کلید خورد.

در اولین بازدید، دانش آموزان پایه‌های چهارم و ششم دبستان دخترانه غیرانتفاعی تلاش از آزمایشگاه و خط تولید شیر ESL بازدید کردند. در ضمن بازدید، کارشناسان فنی تولید و آزمایشگاه ضمن ارائه‌ی توضیحات لازم در خصوص انواع آزمایش‌های شیمیایی و میکروبی که ابتدا روی شیر و سپس روی محصولات لبنی صورت می‌گیرد به سوالات دانش آموزان در این زمینه پاسخ دادند.

پس از بازدید از خط تولید، دانش آموزان به سالن آموزش کارخانه مراجعه نموده و با مزایای مصرف لبنیات و فواید آن برای بدن آشنا شده و در پایان هدایایی به رسم یادبود به آن‌ها اهدا گردید.

شایان ذکر است با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و هماهنگی های به عمل آمده، برنامه‌ی بازدید دانش‌آموزان از کارخانه به صورت مداوم جریان خواهد داشت.

کمپین کشک رامک
اخبار
مدیریت وب سایت

کمپین کشک رامک

  کمپین کشک رامک از اواخر فروردین ماه 1401 فعالیت خود را در تلویزیون با شعار “هیچ کشکی رامک نمیشه” آغاز کرده است. همانطور که

ادامه مطلب »