پیام مدیر محترم عامل در خصوص روز جهانی کارگر

 

کارگران پرتلاش، صبور و گرانقدر

گردش چرخ‌های تولیدی و ارزش‌آفرینی برای شرکت پرافتخار رامک مرهون کار و کوشش مجدانه‌ی شماست که عزتمندانه و در سخت‌ترین شرایط با تمام توان تلاش می‌کنید. بسیار خرسندیم که خانواده‌ی بزرگ رامک مملو از پولادمردان و شیر زنانی است که در کسوت مقدس کارگری، به عشق آبادانی و بالندگی آن، با اراده‌ای آهنین و همتی مضاعف، شبانه روز در راه سرافرازی نامش از دل و جان مایه می‌گذارند.

 نیک می‌دانم که چرخ‌های تولید رامک در دوران سخت کرونا و تحریم، با دستان توانمند شما به چرخش درآمد و حیات پر توفیق و دستاوردهای چشمگیر این مجموعه‌ی بزرگ بیش از پیش وامدار کار و سخت‌کوشی شماست.

اگر شرکت بزرگ، اصیل و ریشه‌دار رامک با عبور از سختی‌ها، می‌رود تا بار دیگر تصویری قدرتمند از خود به جای گذاشته و همچنان پرتوان و پویا در مسیر پیشرفت و تعالی گام بردارد، به مدد دستان پرتوان و تلاشگر شما کارگران دلسوز، خلاق، متخصص و متعهد است که نام پرآوازه‌ی رامک را با اراده و تلاش خستگی ناپذیر خود بر تارک سپهر صنعت ایران نقش زده‌اید.

فرصت را مغتنم شمرده و ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، روز کارگر را به یکایک شما عزیزان شادباش گفته و با عنایت به مقام و منزلت والای شما کارگران عزیز، دستان خستگی ناپذیر شما را به گرمی فشرده و از ژرفنای وجود برایتان تندرستی و دلخوشی آرزو می‌کنم.

 بازوانتان پرتوان و دست‌هایتان پر برکت باد.

 

ناصر شجاعی

مدیرعامل

کمپین کشک رامک
اخبار
مدیریت وب سایت

کمپین کشک رامک

  کمپین کشک رامک از اواخر فروردین ماه 1401 فعالیت خود را در تلویزیون با شعار “هیچ کشکی رامک نمیشه” آغاز کرده است. همانطور که

ادامه مطلب »