پنیر سفید پروبیوتیک

در تولید این محصول از تکنولوژی فراپالایش استفاده می‌شود که جایگزین روش‌های سنتی شده است. در این روش کیفیت محصول از نظر پروتئین‌های شیر بخصوص پروتئین‌های محلول در آب، بسیار بالاتر از پنیرهای آب نمکی می‌باشد و با توجه به استفاده از فیلترهای مخصوص در هنگام فرآیند، از به هدررفتن پروتئین‌ها و چربی جلوگیری می‌شود و بنابراین ارزش غذایی پنیرهای تولید شده با تکنولوژی فراپالایش بالاتر از پنیرهای سنتی و آب نمکی می‌باشد. همچنین در تولید پنیر سفید از فرآیند پاستوریزاسیون مضاعف استفاده می‌گردد که در نتیجه، فرآیند سالم سازی میکروبی شیر با کیفیت بالاتری انجام می‌شود.

در تولید محصول پنیر سفید پروبیوتیک، علاوه بر استفاده از استارترهای معمول پنیر، از استارترهای مفید پروبیوتیک نیز استفاده می‌شود. باکتری‌های پروبیوتیک، شامل گروهی از باکتری‌های مفید می‌باشند که در شرایط اسیدی مقاوم می‌باشند، بنابراین می‌توانند به صورت زنده از محیط معده عبور کرده و وارد محیط روده بشوند و با از میان برداشتن باکتری‌های مضر روده، فعالیت‌های مفیدی از جمله تولید ویتامین‌های گروه B، تقویت سیستم گوارش و سیستم ایمنی بدن انجام می‌دهد.

Probiotic 400 2 پنیر سفید پروبیوتیک
Probiotic 400 2 پنیر سفید پروبیوتیک
Probiotic 400 2 پنیر سفید پروبیوتیک
نمک
۶۰ کیلو کالری
چربی
۶۰ کیلو کالری
قند
۶۰ کیلو کالری
انرژی
۶۰ کیلو کالری

ویژگی های پنیر سفید پروبیوتیک رامک:

  • استفاده از بهترین ماده اولیه (شیر تازه و مرغوب گاو).
  • تولید با تکنولوژی پیشرفته فراپالایش.
  • حاوی ۱۲ درصد پروتئین می‌باشد که کیفیت پروتئین‌های این محصول به دلیل استفاده از تکنولوژی فراپالایش و جلوگیری از هدررفتن آن‌ها، کاملا حفظ شده است.
  • بهبود و تقویت عملکرد سیستم گوارش به دلیل وجود میکروارگانسیم مفید پروبیوتیک در این محصول
    بالاتربودن ارزش غذایی محصول نسبت به سایر انواع پنیرها با توجه به استفاده از میکروارگانسیم مفید پروبیوتیک در فرمولاسیون این محصول.

 

زمان مناسب برای مصرف پنیر سفید پروبیوتیک رامک:

پنیر سفید پروبیوتیک رامک می‌تواند در هر موقع از شبانه روز به عنوان صبحانه، میان وعده و شام مصرف شود.

 

 

میزان مصرف پنیر سفید پروبیوتیک رامک:

مصرف روزانه ۲ تا ۴ واحد برای همه افراد توصیه شده است.