دیپ پنیر ناچوز

این روزها یک محصول جدید و خوشمزه در بین جوان‌ها محبوب شده است که «دیپ پنیر ناچوز» نام دارد و آن را در زمان تماشای فیلم و بازی فوتبال در کنار ترتیلا، کراکر، ساندویچ، سیب زمینی سرخ شده و انواع اسنک میل می‌کنند. این محصول برای اولین بار است که در ایران تولید می‌شود به همین دلیل آشنایی زیادی با آن وجود ندارد. طعم آن ترکیبی از پنیر چدار، پاپریکا و فلفل هالوپینو است و می‌تواند برای دورهمی‌ها و مهمانی‌ها استفاده شود. در ادامه بیشتر در مورد دیپ ناچوز رامک توضیح خواهیم داد.

321 دیپ پنیر ناچوز - رامک (دوست بزرگ و کوچک)
321 دیپ پنیر ناچوز - رامک (دوست بزرگ و کوچک)
نمک
۶۰ کیلو کالری
چربی
۶۰ کیلو کالری
قند
۶۰ کیلو کالری
انرژی
۶۰ کیلو کالری

دیپ پنیر ناچوز رامک 

این محصول جدید رامک بافت نرم و لطیفی دارد. نحوه استفاده از این دیپ پنیر که در ادامه همین مطلب آمده، همراه با تنقلات و غذاهای سرخ‌شده است. دیپ پنیر ناچوز رامک با استفاده از پنیر چدار رنده شده و فلفل هالوپینو و پودر پاپریکا تهیه می‌شود و به همین دلیل طعم این پنیر خوشمزه را در خودش به همراه دارد. از طرفی در آن از پودر پاپریکا و هالوپینو هم استفاده می‌شود تا طعم بهتری به این محصول جدید بدهد. به علاوه اینکه دیپ پنیر ناچوز رامک تنها حاوی تنها 12% چربی و 1.4% نمک است که میزان چربی و نمک آن از پنیر سفید هم کمتر است.

دیپ پنیر ناچوز اولین بار توسط یک سرآشپز مکزیکی به نام «ناچو» کشف شد و مردم علاقه زیادی به آن پیدا کردند. حالا این محصول در ایران هم تولید می‌شود. 

دیپ پنیر ناچوز رامک در بسته بندی 100 گرمی به بازار عرضه می‌شود که می‌توانید به راحتی از فروشگاه تهیه کرده و از مهمان‌های خود پذیرایی کنید.

دیپ پنیر ناچوز برای چی استفاده میشه؟

نحوه استفاده از این دیپ پنیر به سلیقه شما بستگی دارد که آن را به همراه چه مواد خوراکی مصرف کنید. اگر قصد دارید یک مهمانی یا دورهمی برگزار کنید و می‌خواهید همه چیز تمام عیار باشد، پیشنهاد می‌دهیم در کنار تنقلات و خوراکی‌هایی که برای پذیرایی تهیه کرده‌اید، حتما دیپ پنیر ناچوز را هم قرار دهید. 

دیپ پنیر ناچوز را نباید با سس اشتباه بگیرید. زیرا سس غلظت کمتری دارد و به عنوان چاشنی روی غذا و تنقلات ریخته می‌شود، اما دیپ پنیر ناچوز رامک غلظت بیشتر و بافت‌ نرم‌تری دارد که برای استفاده باید تنقلات یا ساندویچ را در آن غوطه‌ور کنید. البته نگران شکسته شدن اسنک زمان فرو بردن در دیپ هم نباشید چون بافت آن به اندازه‌ای نرم است که باعث شکسته شدن تنقلات و اسنک نشود. 

شما می‌توانید پنیر دیپ ناچوز رامک را بدون اینکه گرم کنید، به صورت سرد نیز به همراه تنقلات، کراکرها و غذاهای ساندویچی میل کنید. برای گرم کردن باید آن را به روش بن‌ماری روی حرارت غیرمستقیم کتری یا سماور گرم کنید. روش دوم برداشتن کامل فویل بسته بندی ست و سپس آن را به مدت 1 دقیقه در مایکروویو قرار دهید.

طرز استفاده دیپ پنیر ناچوز

کافیست دیپ پنیر ناچوز را داخل ظرف‌های کوچک بریزید و از مهمانان خود پذیرایی کنید. استفاده از این دیپ پنیر بسیار ساده است. توصیه می‌کنیم دیپ پنیر ناچوز را چندین دقیقه در مایکروویو گرم کنید و یا وقت پذیرایی از قبل آن را از یخچال بیرون بیاورید و منتظر نرم و روان شدن این دیپ پنیر بمانید.

گذاشتن دیپ پنیر ناچوز در سینی مزه

اگر می‌خواهید برای وعده عصرانه یک سینی مزه داشته باشید و در کنار دوستان و خانواده ساعات خوشی را بگذرانید، بهتر است در انتخاب خوراکی‌ها دقت کنید. دیپ پنیر ناچوز یکی از خوراکی‌هایی ست که جای آن در سینی شما خالیست و باید در کنار سیب زمینی سرخ شده یا مرغ سوخاری آن را میل کنید. 

حتی برای جشن تولد که می‌خواهید در پذیرایی سنگ تمام بگذارید و مهمان‌ها از غذاها و خوراکی‌ها لذت ببرند، بهتر است این دیپ پنیر را در سینی مزه‌ قرار دهید.

نکاتی برای خرید دیپ پنیر ناچوز

این دیپ پنیر محبوب و خوشمزه برای مهمانی‌ها و دورهمی‌های خانوادگی کاربرد زیادی دارد. حتی می‌توانید زمان پیک‌نیک و کوهنوردی آن را به همراه داشته باشید. اما زمان خرید دیپ پنیر ناچوز به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • اگرچه دیپ پنیر ناچوز رامک بافت نرمی دارد، اما حاوی تنها 12% چربی و 1.4% نمک است که میزان چربی و نمک آن نسبت به پنیرهای سفید هم کمتر است. بنابراین این محصول جدید با خاصیت فراوان و سالم است.
  • اگر عاشق طعم‌های تند هستید، می‌توانید بعد از باز کردن بسته بندی مقداری فلفل (به دلخواه خود) به آن اضافه کنید.
  • بعد از باز کردن بسته محصول، در صورتی که اضافه بود، آن را در ظرف سربسته بریزید و در یخچال نگهداری کنید.

در آخر

اگر عاشق طعم و مزه‌های متفاوت و خاص هستید، دیپ پنیر ناچوز یکی از بهترین چاشنی‌هایی ست که باید برای یک بار هم که شده، امتحان کنید. اگرچه برخی این دیپ پنیر را با سس اشتباه می‌گیرند، اما با آن تفاوت دارد، که در اینجا به آن اشاره کردیم. طعم دیپ پنیر ناچوز رامک ترکیبی خوشمزه با بافتی متفاوت است که می‌توانید همراه با غذاهای سرخ شده، تنقلات، ساندویچ، کراکر و ترتیلا میل کنید.