ماست

ماست محلی شیرازی

ماست محلی شیرازی:

طعم خوشمزه ماست های قدیم در خاطر همه ایرانی ها زنده است. این ماست ها معمولا در خانه و یا کارگاههای محلی با استفاده از شیرهای پاستوریزه نشده درست می شده است. این امر می تواند عامل بیماری های مهلکی نظیر تب مالت و سل باشد.

از همین رو، شرکت لبنیات رامک برای اولین بار در ایران از تکنولوژی اتاق تمیز (Clean room) جهت تولید این محصول لبنی استفاده می کند. در اتاق تمیز محصولی صد در صد سالم و عاری از هرگونه میکروب تولید می شود. فرآیند تولید این محصول الهام گرفته شده از فرآیند تولید ماست در شهر شیراز می باشد تا بتوان بهترین کیفیت را در اختیار مصرف کننده گان عزیز قرار داد.

ماست محلی (خامه ای) شیراز :

ترکیبات : شیر تازه گاو، خامه، شیر خشک بدون چربی، استارترها های لاکتیکی ( لاکتوباسیلوس بولگاریکوس و استر پتوکوکوس ترموفیلوس)

ماست محلی رامک شیراز،  ۶% چربی را داراست. هضم سریع و تبدیل شدن به انرژی از خصوصیات این محصول است و در صورت انجام فعالیت‌های روزانه می‌تواند به عنوان منبع غذایی مناسبی به جهت تامین انرژی روزانه در نظر گرفته شود.

با توجه به نگرانی مادران نسبت به تامین غذای سالم برای کودکان، مصرف این ماست به دلیل وجود ویتامین های محلول در چربی توصیه می گردد.

mahali fr ماست محلی شیرازی
mahali fr ماست محلی شیرازی
Mahali Semi Fat ماست محلی شیرازی
چربی
13/5 گرم
نمک
0/22 گرم
هر سهم ماست معادل ۲۲۵ گرم
انرژی
201/6 کیلو کالری
قند
_

زمان و موارد مصرف :

  • ماست محلی شیراز رامک را می‌توان به عنوان یک محصول با ارزش غذایی بالا در وعده های ناهار و شام، انتخاب و استفاده نمود.
  • ماست محلی شیراز به صورت ساده و همچنین به دلیل داشتن بافت منسجم می تواند به عنوان انواع دسر (ماست و خیار، ماست و لبو، ماست و موسیر و ….. ) مورد استفاده قرار گیرد.

میزان مصرف ماست محلی شیراز :

  • کودکان زیر هفت سال یک فنجان ۲۲۵ گرمی در روز
  • افراد بالغ و سالمند دو فنجان ۲۲۵ گرمی در روز