پودر شیر خشک پر چرب

پودر شیر خشک پرچرب یکی از انواع شیر خشک است که درصد چربی آن زیاد بوده و بین 25 تا 32 درصد را شامل می‌شود. با افزودن چربی بیشتر به شیر خشک در کارخانه، پودر شیر خشک پرچرب به دست می‌آید که البته ارزش غذایی بسیار بالایی هم دارد. پودر شیر خشک پرچرب در انواع صنایع غذایی از جمله در تولید بیسکوئیت، شکلات، بستنی، شیرینی، کیک و کلوچه، سوسیس و کالباس، اسنک، پفک و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پودر شیر خشک پرچرب، یکی از محصولات پودری شرکت رامک است که در بسته‌بندی‌های مختلف و در بالاترین کیفیت و رعایت مسائل بهداشتی تولید و روانه بازار می‌شود.

شیرخشک کامل پودر شیر خشک پرچرب
شیرخشک کامل پودر شیر خشک پرچرب
Whole Milk Powder پودر شیر خشک پرچرب
نمک
0/6 گرم
چربی
0/9 گرم
قند
0/87 گرم
انرژی
21/2 کیلو کالری

شیر خشک پرچرب از ترکیبات و مواد مغذی متعددی تشکیل شده است که مصرف آن می‌تواند مزایای زیادی برای افراد داشته باشد. همچنین کاربرد شیر خشک پرچرب در انواع صنایع غذایی با وجود ترکیبات ارزشمند آن، می‌تواند باعث افزایش ارزش غذایی محصولات تولیدی شود. شیر خشک پرچرب رامک از نظر وجود ترکیبات و مواد تشکیل‌دهنده یکی از بهترین محصولات در نوع خود به شمار می‌رود. زیرا تمامی مواد و ترکیبات مفیدی که لازم است در شیر خشک وجود داشته باشد، در این محصول یافت می‌شود. در زیر به بررسی انواع ترکیباتی پرداخته‌ایم که در شیر خشک پرچرب یافت می‌شود.

برای تهیه پودر شیر خشک رامک می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق لینک زیر در واتساپ پیام دهید.

شماره تماس : ۰۹۱۷۱۸۸۹۳۴۹

واتساپ: https://wa.me/989171889349

ادامه مطلب

مواد تشکیل‌‌دهنده شیر خشک پرچرب

  • کربوهیدرات‌ها که شامل لاکتوز، کورن مالتو دکسترین و ترکیبات هیدرولیز شده که به نسبت مشخصی در شیر خشک پرچرب وجود دارد.
  • پروتئین‌ها از جمله پروتئین V که برای تامین انرژی مورد نیاز برای فعالیت‌های بدنی ماده‌ای ضروری است.
  • انواع ویتامین‌ها که شامل ویتامین‌های گروه B، D، A، بیوتین، آسکوربات سدیم، توکفرول استات، هیدروکلروین پیروکسین، نیاسینامید، پنتوتنات کلسیم، اسید فولیک، آلفا توکوفرول استات، تیامین و فیلوکوئینون است.
  • املاح و مواد معدنی شامل کلسیم، منیزیوم، پتاسیم فسفات، سولفات منگنز، سلنات سدیم، پتاسیم سیترات، سولفات زینک، فسفات تری کلسیم، کلسیم کلرید، سولفات فروس و سولفات کاپر.
  • چربی‌های موجود در این محصول که مقادیر بیشتری دارد و از انواع روغن‌ها از قبیل آفتابگردان، سویا، نارگیل، آلپینا، آلگال و اولئین پالم در آن استفاده می‌شود.
  • سایر ترکیبات و افزودنی‌ها از قبیل اسیدهای آمینه، نئوکلئوتیدها، آنزیم‌های ال کارنتین و تیریپسن و … که باعث افزایش ارزش غذایی شیر خشک پرچرب می‌شود.

پودر شیر خشک پرچرب چیست؟

پودر شیر خشک پرچرب ماده‌ای ست به شکل پودر که پس از فرآیندهای مختلف از شیر تازه گاو تولید می‌شود. پودر شیر خشک پرچرب از نظر درصد مواد تشکیل‌دهنده با نوع بدون چربی تفاوت‌هایی دارد. مهم‌ترین تفاوت در ترکیبات این نوع محصول، در میزان چربی آن است که بین 25 تا 32 درصد شیر خشک را به خود اختصاص داده است. شیر خشک پرچرب در حدود 4 درصد رطوبت دارد. همچنین میزان پروتئین، قند شیر و مواد معدنی هم به ترتیب در حدود 26، 37 و 10 درصد از کل شیر خشک را شامل می‌شود. البته ترکیبات و مواد دیگری هم در پودر شیر خشک پرچرب موجود است که درصد آن‌ها در مقایسه با نوع بدون چربی شیر خشک تفاوت دارد.

پودر خشک پرچرب به دلیل وجود چربی بیشتر، ماندگاری کم‌تری نسبت به شیر خشک بدون چربی دارد. زیرا چربی‌ها از جمله موادی ست که آلودگی و میکروب‌ها می‌تواند باعث خراب شدن سریع‌تر آن شود. از این رو لازم است پودر شیر خشک پرچرب در ظروف و بسته‌هایی نگهداری شود که مانع از نفوذ هوا، رطوبت و میکروب‌ها به درون آن شود.

بهترین شیر خشک پرچرب

بهترین شیر خشک پرچرب از نظر درصد مواد تشکیل‌دهنده باید به نحوی بوده که بتواند به عنوان مکمل غذایی مفید باشد. همچنین بتوان در تولید انواع مواد غذایی استفاده کرد تا ارزش غذایی آن‌ها را افزایش یابد. همچنین فرآیندهای تولید باید به گونه‌ای بوده که پودر شیر خشک پرچرب کیفیت و ماندگاری بالایی داشته باشد. فرآیندهایی که در کارخانه برای تولید بهترین شیر خشک پرچرب طی می‌شود، باید با دستگاه‌ها و تجهیزات جدید و با فناوری‌های بالا انجام شود. نوع بسته‌بندی‌ این محصول هم اهمیت زیادی دارد. به گونه‌ای که بهترین شیرخشک پرچرب در بسته‌بندی‌های کاملا محکم بوده و در برابر ورود میکروب‌ها، هوا و رطوبت نفوذناپذیر باشد.

شیر خشک پرچرب شرکت رامک از جمله محصولاتی است که فرآیند تولید آن با استفاده از فناوری‌ها و تجهیزات روز انجام می‌شود. این محصول از لحاظ کیفیت و ترکیبات تشکیل‌دهنده از جمله بهترین شیرخشک‌های تولیدی در کشور است.

پودر شیر خشک پرچرب رامک

این محصول شرکت رامک از انواع ترکیبات مفید و مغذی همانند کربوهیدارت‌ها، پروتئین‌ها، قند شیر، ویتامین‌ها، املاح و مواد معدنی و افزودنی‌های دیگر برخوردار است. این محصول که در بسته‌بندی‌هایی با حجم های مختلف روانه بازار می‌شود، هم می‌تواند توسط خود افراد مصرف شود و هم این که در تولید مواد غذایی دیگر در کارخانه‌ها مورد استفاده قرار گیرد. مساله‌ای که در این مورد وجود دارد آن است که فرمولاسیون ترکیبات و مواد تشکیل‌دهنده این محصول پس از تحقیقات متعدد و طبق قوانین علمی و پزشکی تعیین شده است.

صادرات پودر شیر خشک پرچرب 

پودر شیر خشک پرچرب صادراتی از جمله محصولات شرکت رامک است که در بسته‌بندی‌های مختلف به چند کشور مختلف صادر می‌شود. این محصول در کیفیت بالایی تولید و بسته‌بندی ‌می‌شود که البته ماندگاری بالایی هم دارد. صادرات شیر خشک پرچرب رامک می‌تواند زمینه‌ساز توسعه این بخش در شرکت رامک و اشتغال‌زایی بیشتر شود. در تولید این محصول، ابتدا باید شیر تازه گاو پاستوریزاسیون شود. به همین منظور از فرآیندهای کاملا مکانیزه و کنترل‌شده برای این کار استفاده می‌شود. سپس عملیات تغلیظ شیر پاستوریزه‌شده انجام می‌شود. سپس با دستگاه‌های درایر پیشرفته، خشک شده و در فرآیندی دیگر به پودر شیر خشک تبدیل می‌کنند. مقصد این محصول عمدتا کشورهای همسایه است.

قیمت پودر شیر خشک پرچرب

قیمت پودر شیر خشک پرچرب به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به این عوامل قیمت آن تعیین می‌شود. این عوامل می‌تواند شامل نوع شرکت سازنده، میزان اعتبار و شناخته بودن شرکت، نوع شیر به عنوان ماده اولیه اصلی، نوع ترکیبات و درصد آن‌ها در شیر خشک، کیفیت و ماندگاری شیر خشک، نوع بسته‌بندی، نوع فرآیندها و دستگاه‌های تولید و …. باشد. با توجه به این عوامل در بازار مشاهده می‌کنیم که پودر شیر خشک در قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شود. در این رابطه، شرکت رامک از جمله شرکت‌های شناخته‌شده‌ای است که محصولات خود از قبیل پودر شیر خشک را با قیمت مناسبی عرضه می‌کند. به گونه‌ای که این محصول در مقایسه با محصولات شرکت‌های دیگر، از لحاظ کیفیت، ماندگاری، نوع ترکیبات سازنده، نوع بسته‌بندی‌ و قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای که داشته، در وضعیت بهتری قرار دارد.

خرید پودر  شیر خشک پرچرب

شما می‌توانید برای خرید پودر شیر خشک پرچرب و بدون چربی رامک با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و این محصول را در بسته‌ها و حجم‌های مختلف تهیه کنید

نکته مهمی که باید در خرید پودر شیر خشک پرچرب به آن توجه کنید، مشاهده تاریخ تولید و انقضای محصول روی بسته‌بندی ‌آن است. بنابراین اگر تاریخ انقضای محصول مورد نظر گذشته است، از خرید آن اکیدا خودداری کنید. زیرا احتمال مسمومیت در صورت مصرف آن وجود دارد که شما را با خطرات جدی مواجه خواهد کرد.

کلام آخر

پودر شیر خشک پرچرب یکی از محصولات پودری ست که در شرکت رامک به روشی کاملا مکانیزه و کنترل‌شده توسط پرسنل متخصص و حرفه‌ای تولید می‌شود. این محصول در نوع خود درجه یک و بسیار باکیفیت است که علاوه بر بازار داخلی به برخی کشورها از جمله کشورهای همسایه هم صادر می‌شود. شرکت رامک بر کیفیت محصول و ماندگاری هر چه بیشتر آن اهمیت بسیاری می‌دهد. به گونه‌ای که پرسنل مربوطه تمام تلاش خود را می‌کنند تا پودر شیر خشک پرچرب بالاترین کیفیت را داشته باشد. همچنین ترکیبات آن هم مطابق با فرمولاسیونی بوده که بتواند بالاترین ارزش غذایی را در این محصول داشته باشد. در پایان اگر قصد دارید بهترین پودر شیر خشک پرچرب را خریداری کنید، محصولات رامک می‌تواند بهترین انتخاب باشد.