شیر موز فرادما

شیر های طعم دار فرادما

UHT یا فرادما رامک :
فرایند UHT یا فرادما یکی از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های تولید می‌باشد، طی این فرایند شیر تحت تاثیر دمای 150 ـ 135 درجه سانتی‌گراد به مدت 2 تا 4 ثانیه قرار گرفته و پس از آن دمای آن تا 20 درجه سانتی‌گراد خنک می شود و در شرایط کاملا بهداشتی در بسته‌بندی استریل و مناسب (تتراپک) بسته‌بندی می‌شود. در این فرایند ضمن حفظ ارزش غذایی کامل شیر، تمام عوامل فسادزای شیر از بین می‌رود. رامک با استفاده از تکنولوژی تتراپک، شیر تهیه شده از فرایند UHT را در بسته‌بندی‌های با کیفیت که با تکنولوژی کشور سوئد تهیه شده است به بازار عرضه می‌دارد.

شیر موز UHT یا فرادما رامک :
شیر موز UHT یا فرادما دارای 2% چربی می‌باشد. کلسیم و ویتامین D موجود در شیر موجب شکل‌گیری و استحکام استخوان‌ها و سلامت دندان‌ها می‌شود و به سبب داشتن پروتئین به ایجاد بافت های عضلانی و اعمال حیاتی بدن نیز کمک می‌کند.
با توجه به نگرانی مادران نسبت به تامین غذای سالم فرزندان خود توصیه می‌شود به جهت رشد و استحکام استخوان فرزند دلبندشان، تامین انرژی روزانه و بهبود سیستم ایمنی بدن، حتما شیرموز UHT رامک به صورت روزانه در وعده‌های مختلف غذایی استفاده نمایند. دیده شده هضم و جذب شیر میوه مثل شیر موز ، شیر کاکائو و …. در دستگاه گوارش راحت‌تر صورت می‌گیرد بنابراین افرادی که با هضم شیر مشکل دارند، می‌توانند از شیر های طعم‌دار استفاده کنند.
پیشنهاد دوستانه رامک : همین الان می‌توانید با یه کلیک روی واژه شیر موز UHT رامک به یه صفحه پر از هیجان، رنگ و نوشیدنی باحال واسه همه فصول دست پیدا کنید.

ramak3 شیر موز فرادما
ramak3 شیر موز فرادما
چربی
۶۰ کیلو کالری
نمک
۶۰ کیلو کالری
انرژی
۶۰ کیلو کالری
قند
۶۰ کیلو کالری

شیر های طعم دار ESL:

برخی از خواص اعجاب‌انگیز شیر موز UHT یا فرادما رامک به شرح زیر می‌باشد :

خواص شیر : 
برخی از خواص اعجاب‌انگیز شیر موز UHT یا فرادما رامک به شرح زیر می‌باشد :

 • شیر موز UHT رامک سبب کنترل اشتها می‌شود
 • شیر موز UHT رامک سبب سلامت قلب می‌شود
 • مصرف شیر موز UHT رامک سبب تامین انرژی مورد نیاز بدن شده، به ویژه برای کودکان و دانش آموزان سبب افزایش قدرت یادگیری، تمرکز و بهبود فعالیت و عملکرد ذهن می‌گردد
 • شیر موز به دلیل دارا بودن پتاسیم باعث کاهش فشار خون  در افراد دارای فشار خون بالا می‌شود(هر کدام از اینها لینک میشه به بلاگ سلامت بزرگ و کوچک)
 • شیرموز به دلیل دارا بودن مواد معدنی و ویتامینهای مورد نیاز بدن به ویژه کلسیم و ویتامینهای گروه B، سبب تقویت سیستم اعصاب و رفع افسردگی و استرس می‌شود

بهترین و بدترین زمان برای مصرف شیر موز UHT یا فرادما رامک :
شیر موز تازه و خوشمزه UHT رامک به عنوان یک ماده ارزشمند غذایی، در تمامی وعده‌ها با کاربردهای متنوع خود می‌تواند به عنوان ماده غذایی اصلی و سالم انتخاب و استفاده شود. در اینجا به برخی موارد اشاره می‌نماییم :

 • مصرف شیر موز UHT رامک هنگام صبح، موجب رفع بی‌حالی، بی‌حوصلگی و افزایش قدرت یادگیری می‌گردد.
 • مصرف شیر موز UHT رامک به عنوان میان وعده صبح یا عصر می‌تواند به جبران آب از دست رفته بدن، افزایش انرژی و شادابی کمک شایانی نماید.
 • توجه داشته باشید کودکان، افراد بالغ یا زنان بارداری که طعم شیر یا رنگ سفید آن را دوست نداشته باشد می‌توانند از شیر‌های طعم دار به ویژه شیر موز برای ترغیب بیشتر به نوشیدن شیر، استفاده کنند.
 • نوشیدن شیر در وعده ناهار توصیه نمی‌گردد.(بخصوص برای کودکان زیرا سبب کم شدن اشتها می‌شود و همچنین از جذب آهن و روی محصولات گوشتی می‌کاهد)

میزان مصرف شیر UHT رامک برای هر فرد :

 • ورزشکاران می‌توانند از این محصول استفاده نمایند
 • برای تامین ویتامین D و سلامت استخوان کودکان مفید می‌باشد
 • برای کودکان نباید بیش از حد استفاده شود