پنیر

پنیر پیتزا موزارلا

پنیر پیتزا موزارلا

پنیر پیتزا موزارلا رامک، از محصولات متفاوت و منحصربفرد این شرکت لبنی می‌‏باشد. کیفیت، طعم، بافت و حالت کشسانی این پنیر، مورد تایید متخصصین تغذیه و آشپزی قرار گرفته و می‌تواند طعم و مزه متفاوتی به هر نوع پیتزا و لازانیا دهد. این محصول باید در دمای زیر صفر و در استاندارد ۱۸- درجه سانتی گراد نگهداری گردد. امروزه با توجه به بالا رفتن مشغله افراد طرفداران غذاهای فست فودی بالا رفته است. پیتزا یکی از این غذاها است که می‌توان به راحتی در منزل تهیه کرد که مهمترین بخش آن را پنیرِ آن تشکیل می‌دهد. پنیر پیتزا موزارلا رامک محصولی با کیفیت بوده که می‌تواند طعم غذاهای شما را تحت تأثیر خود قرار دهد.

پخش پذیری آسان این پنیر روی سطح نان و بافت نرم و یکدست آن با قابلیت استفاده در وعده‌های مختلف غذایی، از دیگر ویژگی‌های این محصول محسوب می‌شود. این محصول اولین پنیر با دو برابر کلسیم و پروتئین در ایران بوده که مورد تایید انجمن تغذیه ایران نیز می‌باشد.

انرژی
۶۰ کیلو کالری
انرژی
۶۰ کیلو کالری
انرژی
۶۰ کیلو کالری
انرژی
۶۰ کیلو کالری
انرژی
۶۰ کیلو کالری

پنیر پیتزا موزارلا

  • میزان پروتئین بالا
  • هر سهم (۳۰ گرم) پنیر پیتزا رامک تقریبا معادل ۷۵ کیلوکالری انرژی دارد.
  • بسته بندی‌های کاملا بهداشتی و مدرن Zip keep (زیپ کیپ) که می‏‌توان بعد از هربار باز کردن بسته بندی، مجددا آن را بسته و تازگی آن را حفظ کرد.
  • تکنولوژی ویژه بسته بندی که مانع از چسبندگی و کلوخه‌ای شدن بافت پنیر می‌شود.

بهترین زمان برای مصرف پنیر پیتزا:

  • پنیر را در هر موقع از شبانه روز (صبح، ظهر و شب) می‏‌توان مصرف کرد اما با توجه به میزان بالای پروتئین و چربی پنیر پیتزا که ترکیباتی دیر هضم‏ می‏‌باشند توصیه می‏‌شود در شب کمتر استفاده گردد.

میزان مصرف پنیر پیتزا:

بدلیل مقادیر بالای پروتئین و چربی این پنیر کمک زیادی به تامین انرژی در بدن می‏‌کند و با توجه به وضعیت بدنی افراد مصرف آن می‌‏تواند متفاوت باشد.