دیپ پنیر چدار

دیپ پنیر چدار

دیپ پنیر چدار، محصول فوق العاده خوشمزه رامک برای پذیرایی و یا زمان تماشای فیلم و بازی همراه با ترتیلا، چیپس، سیب‌زمینی سرخ‌شده، کراکرها و فینگرفود است. دیپ پنیر چدار رامک بافت فوق‌العاده نرمی دارد و نسبت به سس، غلیظ‌تر است. اما چطور باید این دیپ پنیر را مصرف کنید؟ در ادامه بیشتر با این محصول آشنا می‌شوید.

1 دیپ پنیر چدار - رامک (دوست بزرگ و کوچک)
1 دیپ پنیر چدار - رامک (دوست بزرگ و کوچک)
نمک
۶۰ کیلو کالری
چربی
۶۰ کیلو کالری
قند
۶۰ کیلو کالری
انرژی
۶۰ کیلو کالری

دیپ پنیر چدار چیست؟

همانطور که از اسم آن مشخص است، این محصول خوشمزه در خانواده دیپ پنیر قرار می‌گیرد و بافت بسیار نرم و نقطه ذوب پایینی دارد، کافیست آن را از یخچال خارج کنید و در فضای اتاق قرار دهید، ده دقیقه بعد قابل مصرف است و می‌توانید آن را همراه با تنقلات مصرف کنید.

بافت نرم و لطیف این دیپ پنیر، هم آن را برای مصرف همراه با تنقلات مناسب می‌کند و هم کافیست مقداری از دیپ چدار را داخل ظرف بریزید و همراه با سیب زمینی سرخ شده یا چیپس مصرف کنید. مطمئنا اگر یک بار آن را تست کنید، از طعم بی‌نظیر آن لذت می‌برید و برای دفعات بعد مهمان سفره‌های شما خواهد بود.

دیپ پنیر چدار رامک را می‌توانید در دورهمی‌ها و مهمانی‌های خود و یا زمان تماشای فیلم و بازی‌های فوتبال میل کنید. همچنین دیپ گودا را می‌توانید همراه با تنقلات و ترتیلا، انواع ساندویچ، چیپس، سیب‌زمینی سرخ‌شده و انواع کراکر و فینگرفود میل کنید.

شاید برایتان جالب باشد که تفاوت مهم بین دیپ‌ و سس در بافت آن‌هاست، سس غلظت کمتری دارد و به عنوان چاشنی روی غذا یا سالاد ریخته می‌شود اما دیپ پنیر چدار غلیظ‌تر است و باید غذا یا اسنک را داخل آن غوطه‌ور کنید.

دیپ پنیر چدار رامک

دیپ پنیر چدار رامک در وزن 100 گرمی در بازار عرضه می‌شود. همانطور که با طعم دلپذیر پنیر چدار آشنا هستید، می‌توانید حالا آن را در این دیپ پنیر هم تجربه کنید.

دیپ پنیر چدار برای چی استفاده میشه؟

دیپ پنیر چدار به همراه تنقلات و یا غذاهای سوخاری مصرف می‌شود. وقتی یک دورهمی دارید و یا دوستان و خانواده را برای دورهمی دعوت کرده‌اید، مطمئنا می‌خواهید با خوراکی‌هایی مثل سیب زمینی سرخ شده، چیپس، ذرت بو داده و … از آن‌ها پذیرایی کنید. خوب حالا که قرار است از این خوراکی‌ها استفاده کنید، بهتر است دیپ پنیر چدار را هم در سینی مزه‌های خود قرار دهید.

بهترین غذا با دیپ پنیر چدار

شاید فکر کنید این دیپ پنیر فقط به همراه تنقلات برای میان وعده کاربرد دارد. در حالی که می‌توانید آن را روی میز ناهار و شام همراه با مرغ یا سیب زمینی سوخاری هم میل کنید. به طور کلی دیپ پنیر به همراه هر غذای سوخاری طعم لذیذی دارد و می‌تواند برای تکمیل سفره پذیرایی گزینه مناسب باشد.

دیپ پنیر چدار رامک در حالت سرد بافت نسبتاً نرم دارد و بدون اینکه نیاز به گرم کردن داشته باشد، می‌توانید آن را به همان صورت استفاده کنید. برای گرم کردن این محصول نباید آن را مستقیم روی حرارت قرار دهید و به صورت بن‌ماری (روی حرارت کتری یا سماور) گرم کنید.

روش دیگر برای گرم کردن این محصول جدید رامک، جدا کردن کامل فویل است که بعد به مدت یک دقیقه در داخل مایکروویو قرار دهید.

این دیپ پنیر رامک با وجود بافت نرم، تنها 12% چربی و 1.4% نمک دارد که مقدار چربی و نمک آن از پنیرهای سفید هم کمتر است. بنابراین می‌توان این دیپ پنیر را یک محصول مقوی، خوشمزه و سالم به حساب آورد.

نکاتی برای خرید دیپ چدار

با توجه به کاربردی که این دیپ‌های لطیف و خوشمزه دارند، حتما شما هم می‌خواهید در مهمانی‌ها، وعده‌های عصرانه و یا پذیرایی‌های دوستانه از آن استفاده کنید. در این صورت برای خرید دیپ پنیر چدار به نکات زیر توجه کنید:

این محصول در بازار در بسته‌بندی‌ 100 گرمی موجود است. دیپ پنیر چدار رامک با بسته‌بندی 100 گرمی برای کسانی مناسب است که آن را فقط برای یک وعده نیاز دارند. در این صورت این محصول هدر نمی‌رود و باقیمانده آن خراب نمی‌شود.
زمان خرید دیپ چدار به ترکیبات آن که بر روی بسته محصول درج شده است، توجه کنید.
رامک سه دیپ پنیر (چدار، ناچوز و گودا) را در بازار عرضه می‌کند که می‌توانید مطابق با ذائقه خود یکی از آن‌ها را تهیه کنید.

در آخر

این روزها سینی مزه‌ها با وجود محصولات جدیدی مثل دیپ پنیر چدار زیباتر و خوشمزه‌تر می‌شود. در جشن تولد و مهمانی‌های دوستانه برای داشتن پذیرایی بهتر می‌توانید این محصول جدید را در کنار خوراکی‌ها و تنقلاتی مثل ساندویچ‌ها، ترتیلا، کراکر، سیب زمینی سرخ شده و … مصرف کنید.