پودر پرمیت

محصولات لبنی شامل انواع متنوعی‌ست که از شیر تازه و طی فرآیندهایی در کارخانه با افزودن ترکیبات مختلف به آن‌ها تولید می‌شود. پودر پرمیت یکی از پودرهای لبنی محسوب می‌شود و طی فرآیندهایی در کارخانه از پودر آب پنیر به دست می‌آید. این محصول در صنایع غذایی مختلف به عنوان ماده اولیه کاربرد دارد.

پودر پرمیت دمینرال هم نوعی پودر پرمیت است که طی فرآیند معدنی‌زدایی در کارخانه به روش کاملا پاستوریزه تولید می‌شود. هر دو این محصول از جمله محصولات پودری شرکت رامک است که البته با کیفیت بسیار بالایی تولید می‌شود.

پرمیت پودر پرمیت / پودر پرمیت دمینرال
پرمیت پودر پرمیت / پودر پرمیت دمینرال
Permeat Powder پودر پرمیت / پودر پرمیت دمینرال
نمک
0/6 گرم
چربی
0/9 گرم
قند
0/87 گرم
انرژی
21/2 کیلو کالری

آنالیز پودر پرمیت

 

پودر پرمیت چیست؟

پودر پرمیت در واقع همان پودر آب پنیر است که در کارخانه طی فرآیندهایی تغلیظ، خشک و سپس تبدیل به پودر می‌شود. این محصول که در واقع همان پودر آب پنیر است، توسط فرآیند دیگری پروتئین‌زدایی می‌شود. به گونه‌ای که میزان پروتئین و چربی موجود در آن به کم‌ترین میزان خود می‌رسد. این پودر حاوی مقادیر زیادی لاکتوز است و قابلیت استفاده به عنوان ماده اولیه در انواع صنایع غذایی را دارد. از جمله در تولید انواع خوراکی‌ها از جمله شیرینی، شکلات، تنقلات، نان، سوپ‌های فوری، سس‌ها و دسرها، ماکارونی، صنایع لبنی، ادویه‌جات، انواع نوشیدنی‌های پودری و …. از این پودر استفاده می‌شود.

ادامه

پودر پرمیت دمینرال چیست؟

پودر پرمیت دمینرال یکی از انواع پودر پرمیت است که در کارخانه پس از فرآیندهای معدنی‌زدایی به دست می‌آید. معدنی‌زدایی به فرآیندهایی گفته می‌شود که در آن املاح معدنی پودر آب پنیر از جمله کلسیم، فسفر، سدیم، سیترات‌ها، منگنز، منیزیم و .... کاهش یافته و به کم‌ترین میزان خود می‌رسد. زیرا وجود املاح و مواد معدنی در پودر آب پنیر، طعم آن را تغییر داده و خاصیت حلالیت آن را کاهش می‌دهد. به طوری که املاح معدنی موجود در آب پنیر، باعث شده است که کاربرد نامناسبی در صنایع غذایی برای تولید محصولات خوراکی داشته باشد. این محصول پودری طعم مطلوبی داشته و به دلیل کاهش مواد معدنی، شوری آن از بین می‌رود و می‌توان از آن برای غذای نوزاد هم استفاده کرد. ارزش غذایی بالای این پودر به همراه قیمت مناسب آن، باعث شده است که در تولید مواد غذایی متنوعی کاربرد داشته باشد.  

تفاوت پودر آب پنیر و پودر پرمیت

تفاوت اصلی پودر آب پنیر با پودر پرمیت در میزان پروتئین و چربی این دو محصول است. پودر آب پنیر از نظر وجود پروتئین‌ها، چربی‌ها، املاح و مواد معدنی، ویتامین‌ها و .... محصولی غنی به شمار می‌رود. به طوری که با مصرف این ماده می‌توان انواع نیازهای بدن را تا حدود زیادی برطرف کرد. اما پودر پرمیت محصولی است که طی فرآیندهایی در کارخانه پروتئین‌زدایی و چربی‌زدایی می‌شود. به طوری که درصد این دو ماده در پودر پرمیت به کم‌ترین میزان خود می‌رسد. اما میزان لاکتوز در این ماده بسیار بالاست و همین عامل باعث شده است که از پودر پرمیت در تولید انواع مواد غذایی در کارخانه‌ها استفاده شود.

آنالیز پودر پرمیت

آنالیز این محصول از نظر مواد و ترکیبات تشکیل‌دهنده نشان می‌دهد که این محصول پودری ارزش غذایی بالایی دارد. آنالیز شکل ظاهری و مواد تشکیل‌دهنده پودر پرمیت شامل موارد زیر می‌شود:
  •  رنگ: سفید متمایل به خامه‌ای
  •  بافت: به شکل پودر بدون کلوخه
  •  پروتئین‌ها در حدود 6 تا 10 درصد (گلبولین‌ها و لاکتالبومین‌ها)
  • کربوهیدارت و لاکتوز که حداقل 60 درصد از محصول را تشکیل می‌دهد.
  • چربی که حدود 1.5 درصد را تشکیل می‌دهد.
  • املاح معدنی که شامل کلسیم، سدیم، منگنز، آهن، فسفر، روی، پتاسیم، فسفات ها، مس، سرب، آهن و .... می‌شود.
  • خاکستر به میزان حداقل 8 درصد
  •     انواع ویتامین‌ها شامل A، B،  D، و ....
  •   PH به میزان حداقل 6 درصد.
 

کاربرد پودر پرمیت

پودر پرمیت با وجود خواص مفید  و ارزش غذایی بالا، کاربردهای مختلفی هم دارد. می‌توان این پودر را هم به صورت مصرف شخصی و هم در کارخانه برای تولید مواد غذایی مورد استفاده قرار داد. این پودر در صنایع غذایی مختلف از جمله شیرینی‌سازی، کلوچه و بیسکوئیت، ماکارونی، انواع اسنک و پفک، تولید نان، سس‌ها و دسرها، فرآورده‌های لبنی به خصوص دوغ و ماست، فرآورده‌های گوشتی، سوپ های فوری و .... کاربردهای زیادی دارد.

پودر پرمیت رامک

پودر پرمیت رامک از جمله فرآورده‌های تولیدی شرکت رامک است که برای مصارف شخصی و همچنین مواد اولیه در صنایع غذایی، تولید و روانه بازار می‌شود. در تولید این پودر، آب پنیر پس از فرآیندهای مختلف صنعتی و به روش پاستوریزه به پودر تبدیل می‌شود. سپس با انجام فرآیند دیگری پروتئین این پودر به حداقل ممکن کاهش می‌یابد تا برای استفاده در صنایع غذایی دیگر مناسب باشد. این پودر پس از تولید در شرکت رامک به کارخانه‌های تولیدی شیرینی و شکلات، کیک و کلوچه، نان، بیسکوئیت، اسنک، پفک، فرآورده‌های گوشتی، تولید لبنیات از جمله کشک و قره‌قروت و .... ارسال می‌شود. پودر پرمیت رامک از نظر ارزش غذایی ترکیباتی غنی دارد. این محصول قابلیت استفاده به عنوان ماده اولیه در صنایع غذایی مختلف را دارد. مواد غذایی که با استفاده از این ماده تولید می شود، ارزش تغذیه ای بالا خواهد داشت.

قیمت پودر پرمیت

پودر پرمیت در کارخانه‌های مختلف محصولات لبنی تولید و فرآوری می شود. این کارخانه‌ها هر کدام متعلق به برندهای خاصی است که محصولات تولیدی آن‌ها از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر تفاوت‌های زیادی دارد. این محصول در فروشگاه‌های محصولات لبنی با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شود. در واقع کیفیت محصول، نوع ترکیبات، کارخانه تولیدکننده و ..... فاکتورهایی است که روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد. اگر شما به عنوان مشتری به دنبال خرید پودر پرمیت با قیمت مناسبی هستید، محصولات شرکت رامک می‌تواند انتخاب مطلوبی باشد. به طوری که به زعم بسیاری از مشتریان، محصولات رامک از جمله پودر پرمیت، از نظر قیمت در مقایسه با محصولات دیگر برندها، بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه هستند.

خرید پودر پرمیت

برای خرید پودر پرمیت می‌توانید به مراکز فروش و فروشگاه‌های محصولات لبنی مراجعه کنید. در این مراکز پودر پرمیت در بسته‌بندی‌هایی با حجم های متفاوت عرضه می‌شود که هر کدام محصول برندی خاص است. در خرید  پودر پرمیت باید دقت کنید و محصولات برندها را با یکدیگر مقایسه کنید. مثلا کیفیت، ترکیبات، نوع بسته بندی، قیمت و ... از جمله معیارهایی است که لازم است در مقایسه محصولات به آن توجه کنید. سعی کنید در خرید پودر پرمیت، محصولات برندهای معتبر را خریداری کنید. همچنین از خرید محصولاتی که متعلق به برندهای ناشناخته است خودداری کنید. زیرا نمی‌توان به کیفیت و ارزش غذایی آن اطمینان داشت. با توجه به این مساله، خرید پودر پرمیت رامک از فروشگاه‌های مواد غذایی و لبنی در سطح شهرها را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول شرکت رامک حاوی بهترین ترکیبات و مواد مغذی بوده که در فرآیندهای کاملا پاستوریزه تولید و فرآوری شده‌اند. شرکت رامک از جمله برندهای معتبر و باسابقه است که محصولات خود را در بالاترین کیفیت و ارزش غذایی به بازار عرضه می‌کند.

پودر پرمیت از کجا بخریم؟

با دانستن مزایا و خواص فوق‌العاده پودر پرمیت، این سوال ممکن است برایتان پیش بیاید که این محصول را باید از کجا خرید؟ در پاسخ به این سوال می‌گوییم برای خرید پودر پرمیت تنها کافی است به فروشگاه‌ها و مراکز فروش محصولات لبنی مراجعه کنید. فروشگاه‌های مختلفی در سطح شهرها وجود دارد که محصولات لبنی شرکت‌های مختلف را به فروش می رسانند. برای تهیه پودر پرمیت رامک می‌تواند با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق لینک زیر در واتساپ پیام دهید. شماره تماس : 09171889349 لینک واتساپ: https://wa.me/989171889349  

کلام پایانی

پودر پرمیت و پودر پرمیت دمینرال از جمله محصولات پودری بوده که بخشی از تولیدات شرکت های لبنی را شامل می‌شود. این پودرها که نوعی پودر آب پنیر به شمار می‌روند، در میزان ترکیبات با یکدیگر تفاوت دارند. البته هر کدام از این فرآورده‌ها خواص مفید و کاربردهای متعددی دارند. دو فرآورده گفته شده که جزء محصولات پودری رامک است، طی فرآیندهای کاملا مکانیزه و کنترل‌شده تولید می‌شوند که کیفیت آن‌ها تا مدت‌ها پس از تولید حفظ می‌شود. این فرآورده‌ها هم برای مصارف شخصی افراد و هم مصارف کارخانه‌ای تولید و به بازار عرضه می‌شود. با خرید و مصرف محصولات رامک، از ارزش غذایی بالای آن‌ها هم برخوردار خواهید شد.