Skip to main content
0
0
(0)

رعایت حقوق مصرف کننده پشتوانه تولید ، ضمانت اشتغال است

 

مهندس هاشم نصیری که در چهارمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان فارس  تندیس نقره ای جشنواره را دریافت کرد گفت: نباید رعایت حقوق مصرف کننده فدای  رقابت در تولید شود بلکه ما معتقدیم با رعایت حقوق مصرف کننده در واقع زمینه برای ایجاد بازارهای جدید نیز فراهم می‌شود.

مدیر عامل شرکت فرآورده های لبنی و بستنی رامک با اشاره به تنگاتنگ بودن رقابت در عرصه تولید محصولات غذایی افزود : به رغم همه مشکلاتی که دراین عرصه وجود دارد ما باید با احترام به حقوق مصرف کنندگان محصولی به بازار عرضه کنیم که خواست عمومی داشته باشد و از سوی  مردم مطالبه شود.

نصیری ادامه داد : این موجب مباهات است که استان فارس به عنوان استان تولید کننده برتر محصولات لبنی و غذایی امسال در جشنواره حمایت از حقوق مصرف کنندگان خوش درخشید و واحد های تولیدی و خدماتی فعال در این استان با دست پــر و جایگاه برتر از آزمون حمایت از حقوق مصرف کنندگان سربلند بیرون آمدند .

معاونت بازاریابی و فروش و قائم مقام شرکت فرآورده های لبنی و بستنی رامک نیز دراین زمینه گفت : اخذ تندیس نقره ای حمایت از حقوق مصرف کننده برای ما یک افتخار است که در عین حال رسالت ما در تولید محصول برتر را سنگین تر میکند .

 مهدی حجازی با بیان اینکه هر جا حقوق مصرف کننده رعایت شود منتهی به تولید محصول برتر و با کیفیت تر خواهد شد گفت : واحد های تولیدی و اقتصادی باید این را به عنوان یک پیش شرط تولید بپذیرند که همیشه و همه جا حق با مشتری است و اکنون در دنیای تولید و اقتصاد با همین رویه و رویکرد شرکت های بزرگ به رقابت می پردازند و احترام و روابط متقابل بین مصرف کننده و تولید کننده وجود دارد .

گفتنی امسال در چهارمین جشنواره حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، هفت واحد موفق به دریافت تندیس طلایی، 14 واحد تندیس نقره ای و 9 واحد تندیس برنزی دریافت کردند و 31 واحد صنعتی یا خدماتی نیز موفق به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شدند.

a 2 اخبار اعطای تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان به شرکت فرآورده های لبنی و بستنی رامک a 3 اخبار اعطای تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان به شرکت فرآورده های لبنی و بستنی رامک a 6 اخبار اعطای تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان به شرکت فرآورده های لبنی و بستنی رامک a 12 اخبار اعطای تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان به شرکت فرآورده های لبنی و بستنی رامک

چقدر این مطلب برای شما مفید بود ؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

0 / 5. 0

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره ارتباط با مشتری :‌07132848484

شماره تماس کارخانه : 07132844444

ایمیل: info@ramakdairy.com