Skip to main content

رامک فقط دوست بزرگ و کوچک در ایران نیست و به دوستی فراتر از مرزهای جغرافیایی برای سایر کشورها تبدیل شده است، اتفاقی که سال هاست در حال رخ دادن است و رامک با انتخابش به عنوان صادر کننده برتر کشور نشان داد که تولیداتش علاوه بر بازارهای داخلی، مشتریان پر و پاقرص خارجی هم دارد.
رامك با کلکسیونی از افتخارات مختلف در حوزه صنعت، مدیریت و حمایت از حقوق مصرف کننده باز هم افتخار آفرید و به عنوان صادر کننده برتر سال 96 انتخاب شد.
در تقدیر از صادرکنندگان برتر فارس که با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، استاندار فارس، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس و دیگر مقامات استانی برگزار شد لوح و تندیس واحد صادراتی برتر استان به شرکت رامک اعطا شد.
توجه به شاخص های تولید، مدیریت کارآمد، كيفيت بالای محصولات، نیاز سنجی و پیش بینی های لازم در مسیرهای تولید ملی، خلاقيت و نوآوري، مشتري مداري و توجه به حقوق مصرف از جمله دلایل انتخاب شرکت رامک به عنوان واحد برتر صادراتی فارس است.

photo 2017 11 21 13 45 06 اخبار دو تندیس صادر کننده نمونه استانی سهم رامک از همایش روز صادرات

photo 2017 11 21 13 45 01 اخبار دو تندیس صادر کننده نمونه استانی سهم رامک از همایش روز صادرات

استفاده از مواد اولیه بهداشتی و سالم و لوازم بسته بندی مناسب، بهره گیری از توان مهندسی متخصص و نیروی کار آموزش دیده و دلسوز و تولید بر اساس خواست مشتری موجب گردیده است تا رامک برگزیده شرکت های تولید محصولات لبنی در این عرصه باشد و نشان تقدیر و لوح زرین صادرات را به دست آورد.
محصولات رامک به عنوان یکی از بزرگ ترين كارخانجات توليد محصولات لبني در ايران بر سر سفره هاي مردم حضور دارد و حالا سال هاست به سر سفره مردم سایر کشورها از عمان، افغانستان، توگو (آفریقا)، ویتنام و امسال نیز به بازار کشورهای کویت، قطر، عراق، پاکستان و ترکمنستان هم راه یافته است
لازم به یادآوری است، در تولید محصولات لبنی رامک از مواد اوليه با كيفيت، طبيعي و سالم و بهترين فناوري توليد استفاده می شود و با تكيه بر نيروي انساني بومي و توانمند بر اساس صداقت و نیک کرداری و برخورد منطقی و عقلایی با مصرف کننده محصول مورد نیاز مردم تامین می گردد.
مدیریت و کارکنان شرکت رامک معتقدند هیچ چیز برای ما در منشور اخلاقی به عنوان یک شرکت تولید کننده محصولاتی که با سلامت مردم سر و کار دارد مهم تر از اعتماد مشتریان و سلامت و تندرستی جامعه ایرانی نیست.
استفاده از مواد اوليه و لوازم بسته بندي مناسب، ماشين آلات خودكار پيشرفته، دانش فني و نيروهاي متخصص باعث شده تا در اين 23 سال محصولات توليدي رامك در بازار رقابت از امتيازات ويژه برخوردار باشد و سطح قابل توجهي از بازار لبنيات را در اختيار خود داشته باشد.
رامك با توجه به سه اصل توليد محصول خوشمزه، سالم و بدون مواد نگهدارنده، هم ذائقه مردم را مورد توجه قرار داده و هم سلامت آن ها را در توليد محصولات مدنظر قرار داده است.
رامك در سال گذشته محصول شير فرا پاستوريزه را با بالاترين كيفيت شير و با تكنولوژي ESL براي اولين بار در ايران عرضه نمود كه با استقبال بالاي مصرف كنندگان ايراني رو به رو شد. فناوري كه در اروپا جايگزين شيرهاي پاستوريزه معمولي شده است، همچنين به جهت افزايش سهولت در مصرف شيرهاي استريل يا فرادما نيز برترين تكنولوژي پاكت شير در دنيا را با نام Edge يا شيب دار عرضه نموده است.
رامك محصولات متعددي از انواع ماست كم چرب، پر چرب، همزده، ديلايت و ماست موسير گرفته تا انواع دوغ، خامه، پنير، كشك، شير، پودر شيرخشك، پودر پنير و آب پنير با بهترين كيفيت و مطلوب ترين طعم را توليد و به بازار عرضه مي كند.
اين عوامل به همراه ميزان سرمايه گذاري و اشتغال، استراتژي هاي توليد، فرآيند توليد، ميزان ارتقاي سطح دانش فني و تخصصي كادر و پرسنل، انجام طرح هاي كاربردي و اجرايي، توجه به محيط زيست و حمايت هاي تخصصي و توجه به مسايل و تعهدات اجتماعي باعث شده تا رامك در صدر شركت هاي صنعتي كشور، جايگاه منحصر به فردي داشته باشد.
لازم به یادآوری است، رامک چندی پیش هم در راستای حفظ محیط زیست، تصفيه خانه فاضلاب این شرکت را با سرمايه گذاري 70 ميليارد ريالي از منابع داخلي خود مورد بهره برداري قرار داد، تصفيه خانه اي منحصر به فرد كه مقامات اداره كل محيط زيست فارس از آن به عنوان طرحي بزرگ، علمي و الگو ياد كرده اند.
بی شک، شرکت رامک الگویی برای تمامی بخش های تولید است و می تواند چراغ راهی برای فعالین صنعت لبنیات در کشور باشد.

photo 2017 11 21 13 44 41 اخبار دو تندیس صادر کننده نمونه استانی سهم رامک از همایش روز صادرات

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره تماس :07132848484

ایمیل: info@ramakdairy.com