Skip to main content

همایش سالانه‌ی فروش و بازاریابی

 

به همت برخی از مدیران و کارشناسان محترم حوزه‌ی معاونت بازاریابی و فروش به ویژه همکاران بخش منابع انسانی، برنامه‌ریزی فروش و پشتیبانی، همایش سالانه‌ی فروش و بازاریابی روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 13 و 14 دی ماه برگزار شد.

در روز اول این همایش که در سالن اجتماعات واحد توزیع شیراز برگزار گردید به بررسی شاخص‌های کمّی و کیفی بازار در بخش شعب پرداخته شد.

 

همایش سالانه‌ی فروش و بازاریابی شرکت رامک

 

در روز دوم همایش نیز که در محل تالار همایش‌های مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز برگزار گردید پس از سخنرانی تعدادی از مدیران ارشد، از تلاش‌های یک ساله‌ی مدیران و سرپرستان واحد بازاریابی و فروش قدردانی به عمل آمد.

 

Picture7 اخبار همایش سالانه‌ی فروش و بازاریابی

 

این مراسم با سخنرانی جناب آقای دکتر مهدیار (مشاور منابع انسانی) در خصوص نحوه‌ی مدیریت و تعامل با نیروی انسانی تحت عنوان “من تا ما” آغاز گردید.

ایشان در بیانات خود با محوریت نقش مربیان بزرگ فوتبال در ساختن تیم‌های موفق و نام‌آور، استفاده ازاصول موفقیت آمیز این دسته از مربیان را به مدیران حاضر در مراسم توصیه نمودند.

 

Picture8 اخبار همایش سالانه‌ی فروش و بازاریابی

 

ادامه‌ی مراسم به صحبت‌های جناب آقای مهندس بهبود در خصوص نظارت کیفی و نحوه‌ی صحیح توزیع محصولات اختصاص یافت.

ایشان در اقدامی جالب، با نمایش تبلیغات قدیمی محصولات رامک، خاطرات خوش سال‌های گذشته را برای همگی زنده نمودند.

تداوم‌بخش برنامه، سخنان جناب آقای کهن‌زاد مدیر محترم مالی و سرمایه گذاری به همراه جناب آقای دکتر سرایداران مدیر محترم حسابرسی داخلی در خصوص مسایل مالی شعب و نحوه‌ی بررسی هزینه‌های موجود در سال مالی جدید بود که در بیانات خود به موارد ارزشمندی اشاره نمودند.

با توجه به اهمیت نحوه‎ی صحیح جذب نیروی انسانی و نگهداشت آنها، سرکار خانم طیبی مدیر محترم منابع انسانی بازاریابی و فروش نیز موارد قابل توجهی را جهت پیشبرد اهداف واحد منابع انسانی متذکر شدند.

 

Picture6 1 اخبار همایش سالانه‌ی فروش و بازاریابی

 

زینت بخش مراسم مزبور سخنان جناب آقای دکتر شجاعی و جناب آقای مهندس هاشم نصیری در خصوص اهمیت حوزه‌ی فروش برای شرکت و نقش کلیدی مدیران و سرپرستان شعب در این زمینه بود که در ادامه نیز هیات محترم مدیره به رسم سپاس از زحمات شبانه روزی مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر شجاعی از ایشان تقدیر به عمل آوردند.

پایان بخش مراسم، قدردانی مدیر محترم عامل از جناب آقای دکتر حجازی معاونت محترم بازاریابی و فروش و اعطای هدایا به مدیران برتر بود.

همایش سالانه‌ی فروش و بازاریابی در رامک

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره ارتباط با مشتری :‌07132848484

شماره تماس کارخانه : 07132844444

ایمیل: info@ramakdairy.com