Skip to main content

روز منابع انسانی

امروزه منابع انسانی توانمند جزء سرمایه‌های یک سازمان محسوب شده و به ‌عنوان مهم‌ترین مزیت رقابتی و کمیاب‌ترین منبع در اقتصاد دانش‌محور به شمار می‌رود. نام‌گذاری 25 فروردین به نام روز ملی منابع انسانی، یادآور این نکته است که موفقیت سازمان‌ها برای تسهیل مسیر توسعه و پیشرفت به وجود منابع انسانی توانمند وابسته بوده و کارکنان پیشرو، خلاق، نوآور، پویا و با نشاط سرچشمه‌ی همه‌ی تحولات یک سازمان و تعیین کننده‌ترین عامل در کیفیت تولید محصولات و ارایه‌ی خدمات به شمار می‌روند.

شرکت فرآورده‌های لبنی رامک یکی از شرکت‌های پیشرو و مطرح در صنعت لبنیات کشور است که با قریب به 3۰۰۰ نفر اشتغال مستقیم نقش قابل توجهی در رونق و بالندگی اقتصاد کشور ایفا می‌نماید. بی‌شک این دستاورد عظیم حاصل پشتکار، تعهد و زحمات شبانه‌روزی تک تک کارکنان سخت‌کوش و مدیران توانمند این مجموعه‌ی بزرگ است.

 

NGR 1169 copy اخبار تقدیر از تلاشگران عرصه‌ی صنعت در روز ملی منابع انسانی

 

به مناسبت فرارسیدن روز ملی منابع انسانی، مراسم تقدیر و تشکر از مدیران، سرپرستان و کارکنان پرتلاش و متعهد واحد منابع انسانی شرکت فرآورده‌های لبنی رامک درسالن آموزش بیتا برگزار گردید. دراین مراسم ابتدا جناب آقای مهندس قاسمی معاونت محترم منابع انسانی شرکت، ضمن عرض تبریک این روز و تقدیر از زحمات و تلاش‌های بی وقفه‌ی تمامی پرسنل محترم سازمان به خصوص همکاران ارجمند واحد منابع انسانی، همدلی و همکاری جمعی در تحقق رویکرد شعار «رامکی نو» را خواستار شدند. در ادامه‌ی برنامه، آقای دکتر مهدیار مشاور محترم منابع انسانی شرکت نیز ضمن گرامیداشت این روز، مهم‌ترین رسالت اصلی واحد منابع انسانی را توانمندسازی انسان‌های مؤثر قلمداد نمودند.

در پایان مراسم، پس از بازی دارت دسته جمعی، با اهدای شاخه گل به پرسنل محترم واحد منابع انسانی از کوشش‌های ارزنده‌ی ایشان قدردانی به عمل آمد.

NGR 1210 copy اخبار تقدیر از تلاشگران عرصه‌ی صنعت در روز ملی منابع انسانیNGR 1157 copy اخبار تقدیر از تلاشگران عرصه‌ی صنعت در روز ملی منابع انسانی

 

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره ارتباط با مشتری :‌07132848484

شماره تماس کارخانه : 07132844444

ایمیل: info@ramakdairy.com