Skip to main content
0
0
(0)

افتتاح خط تولید پودر و شیر ESL

همزمان با عید سعید مبعث، با حضور استاندار فارس و هیات همراه، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس و جمعی دیگر از مسئولان استانی و نیز جمعی از مدیران و کارکنان شرکت فرآورده‌های لبنی رامک دو خط جدید تولید در کارخانه رامک افتتاح شده و به بهره‌برداری رسید.

پس از افتتاح خطوط جدید، چهارصد و بیست و نهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در محل کارخانه رامک با محوریت رفع موانع پیشروی این شرکت برای طرح توسعه ای در دستِ اجرا، برگزار شد.

دکتر شجاعی مدیر محترم عامل کارخانه رامک

در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر شجاعی مدیر محترم عامل به صورت اجمالی به سیر ایجاد و توسعه شرکت رامک پرداخته و با اشاره به شرایط فعلی فرمودند که این شرکت به عنوان بزرگترین برند لبنی در جنوب کشور و یکی از ۵ برند برتر کشور در تولید و توزیع محصولات لبنی، سهم به سزایی در اشتغال‌زایی و نیز تامین سلامت مردم منطقه و کشور ایفا می‌کند.

ایشان با بیان اینکه شرکت رامک با دارا بودن ۲۰ خط تولید روزانه ۱۲۰ تن محصولات لبنی تولید می‌کند، به مشکلات این واحد تولیدی از جمله حاشیه سود ۳ درصدی کارخانجات لبنی، چالش جدی تامین آب، نیاز مبرم به تامین برق و تامین سرمایه ثابت طرح‌های توسعه‌ای از طریق بانک‌ها اشاره فرمودند.

Picture4 اخبار افتتاح دو خط تولید پودر و شیر ESL  توسط استاندار فارس و هیات همراه

حمیدرضا ایزدی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس هم در آیین افتتاح خطوط جدید  تولید گفت: با اجرایی شدن طرح توسعه و بهره‌برداری از دو خط تولیدی جدید این کارخانه در زمینه تولید و بسته‌بندی شیر فراپاستوریزه و محصولات پودری شیر خشک و پودر آب پنیر نیاز مصرفی بخشی از بازار استان و کشور به این محصولات، تامین می‌شود.

وی در خصوص میزان سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی این طرح توسعه ای، گفت: این طرح توسعه‌ای با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال زمینه اشتغالزایی ۲۰۰ نفر را فراهم کرده است.

در ادامه، استاندار فارس نیز  ضمن تبریک عید خجسته مبعث پیامبر اکرم (ص) از خوشنامی و حضور خاندان محترم نصیری در فعالیت‌های خیرخواهانه به نیکی یاد کرد.

افتتاح دوخط تولید پودر و شیر

دکتر ایمانیه با بیان اینکه تولید و اشتغالزایی باید با در نظر گرفتن قوانین و مقررات پیگیری شده و مورد توجه قرار گیرد تاکید کرد، ایجاد حتی یک فرصت شغلی، خدمت بزرگ اجتماعی محسوب می‌شود و تمام مدیران استانی باید برای تحقق این مهم و برطرف کردن چالش‌های تمام کارآفرینان و تو‌لید کنندگانی که دغدغه ایجاد اشتغال و چرخش چرخ‌های تولید را دارند کمک کنند.

استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه فرآیند حمایت از تولید در استان فارس بسیار پررنگ است اظهار امیدواری کرد که با رونق چرخه تولید در بخش‌های مختلف از جمله با  اجرای طرح نهضت ملی مسکن به زودی شاهد رونق اقتصادی و رشد اشتغال در استان خواهیم بود.

وی در زمینه ساخت مسکن، خطاب به مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس اهمیت تامین مسکن قشر کارگر را یادآور شد و اظهار داشت که باید شرایط و تسهیلات جدید و مناسبی برای کارگران به ویژه در زمینه تامین مسکن این قشر زحمت کش تعریف شود.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود ؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

0 / 5. 0

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره ارتباط با مشتری :‌07132848484

شماره تماس کارخانه : 07132844444

ایمیل: info@ramakdairy.com