Skip to main content
0
(0)

رامک در حوزه مسئولیت اجتماعی، بر خود واجب دانست تا حمایت خود را در برگزاری همایش دو روزه ای که به همت موسسه نابینایان کارآفرین توانگران شیراز برگزار گردید، اعلام نماید. این همایش با مشارکت حدود ۴۰۰ نفر از افراد کم بینا و نابینا از سراسر کشور به صورت حضوری و آنلاین در شیراز برگزارگردید. در این رویداد جمعی از نابینایان به عنوان مسئولیت اجتماعی، از آمادگی شرکت رامک جهت شکوفا نمودن و بهره وری از استعداد این جامعه فعال نیز خبر دادند.

 

هاشم نصیری در همایش نابینایان

مهندس هاشم نصیری رئیس هیات مدیره رامک نیزاز اهمیت تحول دیجیتال به عنوان ابزاری قدرتمند جهت عزیزان نابینا و کم بینا در زمینه اشتغال سخن گفتند که با توجه به پتانسیل بالای موجود در این جامعه، با آموزش های لازم، این پتانسیل ها شکوفا خواهند شد به گونه ای که هر شخص میتواند یک کارآفرین موفق باشد. ایشان همچنین به عنوان مسئولیت اجتماعی، از آمادگی شرکت رامک جهت شکوفا نمودن و بهره وری از استعداد این جامعه فعال نیز خبر دادند. آقای محمد قاسم شایسته نیا رئیس موسسه نابینایان کارآفرین توانگر شیراز، از پتانسیل های بسیار خوب در حوزه طراحی سایت و برنامه نویسی خبر دادند. ایشان شناسایی توانمندی و استعداد نابینایان در حوزه فناوری اطلاعات و رایانه و راه اندازی بانک اطلاعاتی از نخبگان نابینا را از اهداف برگزاری این رویداد خواند. چرا که تاکنون به دلیل پراکندگی جغرافیایی، این استعدادها پنهان بودند.

 

همایش تحول دیجیتال و نابینایان

دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس هم در مراسم آغاز به کار این همایش گفت: تمام سازمان‌های دولتی استان برای اشتغال نابینایان و حمایت از آنها، پای کار خواهند آمد. ایشان افزودند با تمام قوا از حرکتی که به عنوان یک الگو در شیراز آغاز شده است، حمایت می‌کنیم و امیدواریم در کشور هم گسترش پیداکند.

 

ویدئو کامل این همایش را می توانید از اینجا ببینید.

لینک ویدئو همایش

چقدر این مطلب برای شما مفید بود ؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

0 / 5. 0

کامنت بگذارید

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره ارتباط با مشتری :‌07132848484

شماره تماس کارخانه : 07132844444

ایمیل: info@ramakdairy.com