Skip to main content

همایش ملی کیفیت

انجمن حامیان استاندارد و کیفیت ایران با هدف پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ی استاندارد و کیفیت در صنایع کشور «ششمین همایش ملی کیفیت» را با رویکرد نقش کیفیت فراگیر در جلب رضایت حداکثری مشتریان با حمایت نهادهای متولی و با حضور مقامات عالی و مسئولین کشور در روز چهارشنبه مورخ 4 اسفندماه در سالن همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی برگزار نمود.

این همایش به منظور ارج نهادن به زحمات مدیران، کارشناسان و کارکنانی برگزار شد که به کیفیت بها داده و با خلاقیت و نوآوری در تولید محصول مرغوب یا ارائه خدمات ارزنده به دنبال تأمین انتظارات مشتریان و کسب رضایت آن‌ها هستند.

 

ششمین همایش ملی کیفیت

 

مدل ارزیابی این همایش برگرفته از مدل مدیریت کیفیت جامع TQM بود، که از به روزترین و مهم‌ترین مدل‌های علمی کیفیت می‌باشد. این مدل از یک رویکرد سیستماتیک برای افزایش موثر بودن و انعطاف پذیری همه جانبه سازمان، بهبود مستمر کیفیت محصولات، خدمات و فرآیندهای سازمانی از طریق مشارکت همه سطوح سازمان تشکیل شده است.

 

کسب تندیس زرین ششمین همایش ملی کیفیت

 

شرکت رامک در مسیر رشد و اعتلای خود در این همایش مفتخر به دریافت  تندیس زرین کیفیت گردید. این افتخارآفرینی در راستای ممیزی و ارسال بیش از 1100 صفحه مستندات از بخش‌‌های مختلف فنی، تولید، کنترل کیفی، تحقیق و توسعه، تضمین کیفیت، منابع انسانی، بازرگانی و فروش و بازاریابی صورت گرفت که راستی آزمایی مستندات ارسالی توسط داوران جشنواره و در چندین مرحله انجام شد.

بی تردید کسب این عنوان پرافتخار نتیجه‌ی تلاش و همکاری جمعی تمام مدیران و کارکنان متعهد و دلسوز خانواده‌ی بزرگ رامک است.

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره ارتباط با مشتری :‌07132848484

شماره تماس کارخانه : 07132844444

ایمیل: info@ramakdairy.com