Skip to main content
0
0
(0)

بازدید دانش آموزان از کارخانه رامک

شرکت فرآورده‌های لبنی رامک با عنایت به مسئولیت اجتماعی خود در قبال آینده سازان جامعه، برای آموزش و یادگیری دانش آموزان ارزش ویژه‌ای قائل بوده و از برنامه‌های حمایتی در این حوزه استقبال می‌کند.

در راستای فرهنگ سازی جهت ارتقاء سطح مصرف لبنیات و تاکید بر تغذیه‌ی سالم به ویژه در میان کودکان و نوجوانان، تقویت برند کارفرمایی، بهره‌گیری از تاثیرات مثبت تبلیغات دهان به دهان و نیز اثرگذاری بر نگرش کودکان به عنوان یکی از تصمیم گیرندگان مهم در خرید محصولات لبنی،  بازدید دانش‌آموزان از کارخانه‌ی فرآورده‌های لبنی رامک با توجه به بازگشایی مجدد مدارس از چهاردهم فروردین ماه، روز چهارشنبه مورخ 1401/1/31 کلید خورد.

Picture1 اخبار بازدید دانش‌آموزان از کارخانه‌ی فرآورده‌های لبنی رامک

در اولین بازدید، دانش آموزان پایه‌های چهارم و ششم دبستان دخترانه غیرانتفاعی تلاش از آزمایشگاه و خط تولید شیر ESL بازدید کردند. در ضمن بازدید، کارشناسان فنی تولید و آزمایشگاه ضمن ارائه‌ی توضیحات لازم در خصوص انواع آزمایش‌های شیمیایی و میکروبی که ابتدا روی شیر و سپس روی محصولات لبنی صورت می‌گیرد به سوالات دانش آموزان در این زمینه پاسخ دادند.

پس از بازدید از خط تولید، دانش آموزان به سالن آموزش کارخانه مراجعه نموده و با مزایای مصرف لبنیات و فواید آن برای بدن آشنا شده و در پایان هدایایی به رسم یادبود به آن‌ها اهدا گردید.

شایان ذکر است با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و هماهنگی های به عمل آمده، برنامه‌ی بازدید دانش‌آموزان از کارخانه به صورت مداوم جریان خواهد داشت.

Picture8 اخبار بازدید دانش‌آموزان از کارخانه‌ی فرآورده‌های لبنی رامک

چقدر این مطلب برای شما مفید بود ؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

0 / 5. 0

اطلاعات تماس دفتر بازاریابی و فروش

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش اردیبهشت، ساختمان دلتا طبقه دوم

شماره ارتباط با مشتری :‌07132848484

شماره تماس کارخانه : 07132844444

ایمیل: info@ramakdairy.com