همایش بزرگداشت روز پزشک با حمایت شرکت رامک

همایش بزرگداشت روز پزشک در شهر شیراز و به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین سازمان نظام پزشکی استان فارس برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت رامک این مراسم که به مناسبت بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک در روز جمعه مورخ 05/06/95 در باغ علوم پزشکی شیراز واقع در بلوار چمران برگزار گردید.
این مراسم که ابتدا با سخنرانی سرکار خانم دکتروفایی رییس سازمان نظام پزشکی استان فارس آغاز گردید که ایشان با بیان مشکلات به وجود آمده در یکسال گذشته جهت جامعه پزشکان و همچنین تقدیر و تشکر از فعالیت های انجام گرفته توسط دستگاه های اجرایی در سطح استان سخن گفتند.
در ادامه استاندار فارس جناب مهندس افشانی به ایراد سخنرانی پرداختند و از همکاری های صورت گرفته در زمینه های پزشکی و سلامت در سطح استان تقدیر و تشکر نمودند.
همچنین در این مراسم جناب آقای مهندس پاک فطرت شهردار محترم شیراز حضور داشتند و با تشکر از جامعه پزشکی استان فارس و شهر شیراز بر ضرورت همکاری بیشتر میان شهرداری شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید نمودند.
لازم بذکر است در این مراسم جناب آقای دکتر القاصی رئیس کل دادگستری استان فارس و همچنین دکتر بهرام پارسایی نماینده محترم شهر شیراز حضور داشتند.
در ادامه مراسم با اهدای لوح یادبود و همچنین تندیس حکیم ابو علی سینا از پزشکان و متخصصان سرآمد در این حوزه در سطح استان فارس تقدیر و تشکر صورت گرفت و پزشکان برگزیده هدایای خود را دریافت نمودند.
در حاشیه این مراسم شرکت رامک به عنوان حامی اصلی این رویداد با معرفی محصول جدید خود شیر بطر (ESL) که با آخرین روش های و تکنولوژی روز اروپا تهیه و تولید می گردد پرداخت.

اشتراک گذاری :

همچنین بخوانید